Baza

Szkoła Podstawowa nr 3 w Poznaniu im. Bolesława Krzywoustego to niewielka, osiedlowa szkoła, położona w bezpiecznej, spokojnej okolicy. Zielone tereny nadwarciańskie dodają jej uroku, a bliskość obiektów rekreacyjnych daje możliwość wszechstronnego rozwoju. Szkoła jest placówką z własnymi tradycjami, istnieje już ponad 30 lat. Uczy się w niej 400 uczniów, zajęcia dydaktyczne kończą się o godzinie 14. Teren szkoły jest bezpieczny dzieci. Szkoła wyposażona jest w nowoczesny sprzęt ułatwiający zdobywanie wiedzy, dwie pracownie komputerowe z dostępem do Internetu. Uczniowie mają do dyspozycji sale gimnastyczną, pokryte sztuczną trawą boisko do piłki ręcznej, nożnej i koszykowej, bieżnię i mały ogródek. Organizowane są w szkole i w galeriach na terenie miasta liczne imprezy, konkursy, wystawy, spotkania.

Posiadamy:

• kolorowe sale lekcyjne
  • nowoczesne sale komputerowe
  • odnowioną salę sportową
  • boisko ze sztuczną nawierzchnią
  • dobrze zorganizowaną i bogato wyposażoną świetlicę szkolną