• Start
  • Sport
  • Igrzyska Dzieci - Turniej Unihokeja Dziewcząt

Igrzyska Dzieci - Turniej Unihokeja Dziewcząt

15 listopada odbył się drugi etap Igrzysk Dzieci w Unihokeju Dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły 3 szkoły: reprezentacja naszej szkoły, reprezentacja Salezjańskiej SP i SP 28. Stawką tego turnieju był awans do finału czyli do czwórki najlepszych drużyn żeńskich rocznika 2006 w Poznaniu. Dziewczęta  w składzie: Anita Marek, Maja Michalak, Sandra Szafrańska, Julia Nowak, Maria Zwierzycka, Magdalena Sudoł, Justyna Andrzejewska, Anna Gewiss pierwszy mecz zagrały z SP 28.  Po pierwszej tercji było widać ,że łatwo nie będzie. Wygrana 1:0 mówiła sama za siebie. W drugiej i trzeciej poszło zdecydowanie lepiej i mecz zakończył się wynikiem 9:1. Następny mecz z gospodarzami turnieju okazał się zdecydowanie trudniejszy i stał na wyrównanym poziomie. Ostatecznie po 24 minutach gry przegraliśmy jedną bramką, a na tablicy widniał wynik 4:3 dla gospodarzy.