Zimowy krajobraz

Zimowy krajobraz z kół w wykonaniu uczniów klas drugich z kółka plastycznego - przepiękne :)

mlodyplastyk2.21 6

Dzień kota

17 lutego i Światowy Dzień Kota - prace wykonane przez uczniów klasy 3 a.

dzienkota3a2.21 1

dzienkota3a2.21 2

Karnawał w 3a

Karnawał w tym roku nie zakończył się jak zwykle zabawą karnawałową. Namiastką podsumowania tego okresu były gry , zabawy i konkursy , w których uczniowie klasy 3a chętnie brali udział.

kanaa3aa2.2 1

Wspieramy WOŚP na sportowo

Zakończyła się prosportowa akcja fundacji Pho3nix wspierająca Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, w której wzięli udział nasi uczniowie. Od 1 do 7 lutego uczniowie oglądali sportowe filmiki i ćwiczyli razem z trenerami. Dzięki takiej aktywności zebraliśmy 195 zł dla WOŚP! Brawo!

wosp2.21 1

wosp2.21 2

wosp2.21 3

Walentynki dla Jubilatki

Zakończył się konkurs na Walentynkę dla Jubilatki.  Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, nagrody będą przekazane już wkrótce.

walentynka2.21 1

walentynka2.21 2

walentynka2.21 3

Zimowa herbatka

Kiedy miasto spowija zimowy wieczór, po całym dniu wytężonej pracy, każdy marzy o chwili odpoczynku, który uprzyjemni pyszna, gorąca herbatka. Takie piękne kubeczki wykonane przez uczniów klasy 2a zdobią szkolny hol.

2a2.21 2

Daj szansę - podaruj narzędzia

W dalekim Kamerunie Bracia Szkolni założyli Szkołę Zawodową w której obecnie uczy się około 2 tys uczniów. Dla uczącej się w niej młodzieży jest ona tak ważna, iż starają się nie opuścić żadnego dnia nauki. Dlatego przychodzą do szkoły nawet gdy są chorzy m.in na malarię. Bracia wybudowali nawet dla nich przy szkole punkt szpitalny w których umieszczają chorych uczniów ,ponieważ trzeba ich namawiać aby poszli do domu, a czasami położyć I zapewnić opiekę medyczną do czasu aż rodzice się po nich zgłoszą.

W Szkole jest tylu uczniów iż zaczyna brakować dosłownie wszelkich narzędzi ręcznych czy elektronarzędzi aby mogli się przyuczać do zawodu. Dlatego nasza Szkoła organizuje zbiórkę narzędzi ręcznych i elektronarzędzi . Zwracamy się ze szczególną prośbą do Ojców i Dziadków naszych uczniów może ktoś posiada zbędne narzędzia lub chciałby podzielić się nimi z młodymi Afrykańczykami. Taki dar może odmienić ich życie umożliwiając zdobycie zawodu. Zbiórka będzie trwać od dnia 26 stycznia do 12 lutego.

Z góry dziękujemy za wszelką pomoc.