Nabór do klasy I

NABÓR

Informujemy, że rekrutacja do klasy I odbędzie się zgodnie z harmonogramem.

Rodzicu, jeżeli chcesz zapisać dziecko do klasy I w naszej szkole, w terminie od 6 do 27 kwietnia 2020 roku prosimy o:

1. Wydrukowanie zgłoszenia lub wniosku wraz z załącznikami ze strony: https://nabor.pcss.pl/poznan/szkolapodstawowa

2. Wypełnienie dokumentów i podpisanie;

3. Zeskanowanie dokumentów lub zrobienie telefonem ich zdjęcia i wysłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4. Szkoła potwierdzi wpłynięcie dokumentów zwrotną wiadomością mailową;

5. Gdy sytuacja się uspokoi i szkoły zostaną otwarte, prosimy o przyniesienie kompletu dokumentów do sekretariatu;

6. Rodzicu, będziemy się z Tobą kontaktować poprzez maila, z którego wysłałeś dokumenty, bądź telefonicznie (w zgłoszeniu lub we wniosku prosimy podać numer telefonu).

7. Dla osób, które mają problem z wydrukowaniem zgłoszenia lub wniosku bądź z przesłaniem dokumentów w powyższy sposób dostępne będą wydrukowane formularze w dyżurce szkolnej.

8. Istnieje możliwość złożenia dokumentów w zamkniętej kopercie do skrzynki w dyżurce szkolnej. Dyżurka szkolna będzie czynna od godziny 7.30 do 17.00.

9. Zgłoszenia lub wnioski można przesłać pocztą tradycyjną na adres szkoły. Decyduje data wpływu dokumentów do szkoły.

10. Osoby, które będą miały problem z wypełnieniem formularza prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 61 877 09 37 w godzinach od 9.00 do 13.00.