Złoty Jubileusz Trójki

Rok szkolny 2020/2021 jest dla nas rokiem jubileuszowym, ponieważ nasza szkoła istnieje już 50 lat. Swoją działalność rozpoczęła 23 lutego 1971 roku.

Niestety nasz jubileusz przypadł na bardzo trudny czas, kiedy wszyscy borykamy się z problemami spowodowanymi przez wirus.

Pomimo wszystko pragniemy jednak świętować cały rok szkolny. Przygotowujemy wiele atrakcji, konkursów dla naszych uczniów, które będą odbywały się w ciągu całego roku szkolnego.

Zakończenie obchodów odbędzie się w 2021 roku, niestety na ten moment nie znamy daty, ani formy uroczystości. Organizatorzy uroczystości przygotowują się jednak, aby Urodziny naszej szkoły nie przeszły bez echa. Pragniemy oprócz spotkania urządzić różne tematyczne wystawy. Każdy, kto uczęszczał do „ Trójki” i posiada pamiątki z czasów swojej „ podstawówki” i oczywiście ma ochotę się nimi podzielić proszony jest w miarę możliwości o dostarczenie pamiątek w podpisanej kopercie w dyżurce szkoły lub przesłanie zdjęć , kopii, wspomnień przez dziennik elektroniczny wychowawcy swojego dziecka.

Już od stycznia na stronie szkoły i Facebooku  będzie można oglądać wszystkie zgromadzone pamiątki. Oczywiście oryginały zostaną Państwu zwrócone.

Liczymy na Państwa zaangażowanie i pomoc w zbieraniu materiałów. Mamy nadzieję, że będzie to także dobry pomysł na oderwanie się od smutnej rzeczywistości.

Prosimy śledzić na bieżąco nasza stronę i Facebooka. (https://liblink.pl/ZdO7C4bWro)

Zespół organizacyjny