Świąteczny turniej unihokeja

W dniach od 14 do 18 grudnia w Szkole Podstawowej nr 3 odbył się świąteczny konkurs unihokejowy.

Ponieważ szkoły pracują zdalnie nie mogłem jak co roku przeprowadzić szkolnego turnieju unihokeja i w zamian był konkurs sprawnościowy polegający na wykonywaniu przez każdego uczestnika określonego zadania za które otrzymywał punkty. Do rywalizacji przystąpiło 13 uczniów klas 4-7.

Filip Świtała, Oskar Antkiewicz, Patryk Lechowicz, Pola Maćkowiak, Hubert Kozłowski, Oliwia Skweres, Klaudia Cieślik, Amelia Marciniak, Norbert Cempel, Adam Tonak, Adrian Ciecharowski, Amelia Morska, Zuzanna Morska.

W pięciu konkurencjach najlepszy okazał się Patryk Lechowicz uczeń klas 4B. Na drugim miejscu była Oliwia Skweres uczennica klasy 6A , a na trzecim Klaudia Cieślik uczennica klasy 7AB.

Nagrody ufundowane zostały przez Poznański Szkolny Związek Sportowy oraz Szkołę Podstawowąnr 3 w Poznaniu, a zaszczyt wręczenia ich przypadł Pani vice Dyrektor naszej szkoły, Panią Beatę Dębską.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Sebastian Pięta

turniej12.20 1